Будівельне сміття часто викликає багато питань у мешканців Києва. Воно утворюється після різноманітних ремонтних, демонтажних, реставраційних і інших робіт. До таких відходів можуть належати сипучі матеріали (пісок, ґрунт, гравій, щебінь, порошки), великі металеві і дерев’яні конструкції (віконні/дверні рами та інші), залишки будматеріалів (бита цегла, бетон, шлакоблоки, шматки плитки, покриття для підлоги, шпалери, гіпсокартон), а також різноманітні будівельні суміші і лакофарбові речовини. Усі ці відходи вимагають правильної утилізації відповідно до чинного законодавства.
Особливості вивезення будівельного сміття
На відміну від старих меблів, мотлоху чи звичайних твердих побутових відходів будівельне сміття має свою специфіку, яка визначає особливості його вивезення, а саме:
- Різноманітність відходів. Під категорію будівельного сміття потрапляють різні сипкі, рідкі, тверді і великогабаритні відходи. При цьому таке сміття часто є змішаною купою, у зв’язку з чим потрібні ретельне сортування і переробка.
- Обмеження у межах міста. Існують суворі правила і обмеження щодо великого будівельного сміття. Особливо це стосується центральних районів столиці. Необхідно знати про них і враховувати їх.
- Складність транспортування. Специфіка будівельного сміття передбачає різні габарити, а також чимало бруду. Крім того, вузькі київські вулички і великий трафік в окремих частинах міста створюють необхідність у габаритній, але при цьому досить маневреній техніці для перевезення.
Правила вивезення
Щоб здійснити утилізацію будівельного сміття відповідно до законодавства і не нарватися на штраф, необхідно:
- правильно зібрати і розсортувати відходи (дрібне сміття краще упакувати в мішки для зручності транспортування, де сортування здійснюється відповідно до виду, твердості і ваги);
- погрузити упаковане сміття у відповідний транспортний засіб (насамперед важливо враховувати вантажопідйомність машини);
- транспортувати на спеціальний полігон (важливо відвезти сміття на обладнане для цього звалище чи ж відправити на переробку ту частину відходів, яка може використовуватися для виробництва вторинної сировини);
- вивантажити будівельне сміття на полігоні.
Професійне вивезення будівельного сміття
Найчастіше впоратися з будівельним сміттям самостійно досить непросто, особливо якщо його накопичилася велика кількість. Необхідно знати всі правила утилізації, мати відповідний транспортний засіб, а також мати достатню кількість часу.
Оперативно і якісно позбутися будівельних відходів допоможе професійна компанія. Великий досвід роботи в даній сфері, наявність відповідних транспортних засобів, а також знання розташування спеціальних полігонів дозволяють легко і відповідно до закону вивезти будь-яку кількість будівельного сміття.
Компанія Perevozmysora пропонує якісне вивезення будівельних відходів усіх видів у Києві за доступною ціною і у зручний для вас час. Вам також доступні послуги сортування і фасування.