Демонтаж у квартирах " під ключ " акуратно і недорого

093 184 4463

Демонтаж квартири під ключ

• Прибираємо під'їзд після винесення сміття
• Дотримуємося закону про тишу — без скарг сусідів
• Збережемо в цілості труби та проводку
• Кваліфіковані працівники
• Дотримання термінів та фіксування цін у кошторисі
• Оплата за фактом виконаних робіт та без передоплати
Вивіз будівельного сміття
Вивіз будсміття в Києві

Виконуємо як дрібні, так і великі обсяги робіт


Вивіз мотлоху в Києві

Працюємо акуратно, без шуму та пилу


Автопослуги в Києві

Не залишаємо бруду та вивозимо сміття


Вивіз будсміття в Києві

Гарантуємо терміни


Демонтуємо не тільки стіни, але і стереотипи про демонтаж

БУДЬ-ЯКІ МАТЕРІАЛИ
Непорушні стіни – це міф!
Ріжемо, буримо, свердлимо будь-які тверді матеріали - цегла, граніт, бетон, а також монолітний залізобетон з металевою арматурою.
БЕЗ ВІБРАЦІЙ
Відбійні молотки та кувалди – це в минулому.
Ми гарантуємо 100% безпеку міцності конструкції, відсутність сколів і тріщин при створенні отворів або отворів.
БЕЗ ШУМУ
Перепланування – це не привід сваритися із сусідами.
Шум від нашого обладнання на 12 дБА нижче, ніж граничний рівень шуму, дозволений будівельними нормами.
БЕЗ ПИЛУ
Так, таке буває! Ми працюємо навіть у приміщеннях з готовим оздобленням.
Застосовуємо професійні пилососи. І свердлимо як у кіно: "Акуратно, але сильно".

Наші ціни

Ціни на демонтажні роботи

ВИД РОБІТ

ЦІНА від

Демонтаж конструкцій із гіпсокартону (стіни, стеля)

120 грн/м 2

Демонтаж бетонних тонкостінних
перегородок

450 грн/м 2

Демонтаж цегляних перегородок

120 грн/м 2

Очищення поверхонь від
старої фарби, шпаклівки

80 грн/м 2

Демонтаж керамічної плитки

100 грн/м 2

Демонтаж цементну стяжку до 30мм

85 грн/м 2

Демонтаж цементну стяжку від 30 до 60мм

90 грн/м 2

Демонтаж цементну стяжку від 60 до 100мм

140 грн/м 2

Розбирання підлоги з лінолеуму
або ковроліну.

60 грн/м 2

Розбирання паркетної підлоги

60 грн/м 2

Демонтаж ламінату

55 грн/м 2

Демонтаж плінтуса підлогового

25 грн/м.п.

Збивання старої штукатурки

80 грн/м 2

Демонтаж укосів (штукатурка)

80 грн/м.п.

Зняття старих шпалер

30 грн/м 2

Демонтаж дверного
блоку міжкімнатного

150 грн/шт

Демонтаж
балконного блоку

від 380 грн/шт

Демонтаж балконної тумби

від 550 грн/шт

Демонтаж утеплювача з балкону

80 грн/м 2

Демонтаж віконного блоку

від 150 грн/м 2

Демонтаж підвіконня, відливу

140 грн/м.п.

Демонтаж шаф, антресолі

від 150 грн/шт

Демонтаж пластикових панелей, підвісних стель

60 грн/м 2

Розшивка стиків з/б плит, тріщин

65 грн/м.п.

Демонтаж
розеток та вимикачів

25 грн/точка

Влаштування тимчасового освітлення

150 грн/комплекс

Демонтаж ел.щитка з автоматами, ел.лічильника

170 грн/шт

Демонтаж електропроводки

10 грн/м.п.

Демонтаж світильників, бра

100 грн/шт

Демонтаж ванної кімнати (без виносу з квартири)

380 грн/шт

Демонтаж
труб х/г води

60 грн/м.п.

Демонтаж каналізації

100 грн/м.п.

Демонтаж умивальника, миття

140 грн/шт

Демонтаж унітазу

140 грн/шт

Демонтаж змішувача, сифону

100 грн/шт

Демонтаж радіатора

300 грн/шт

 


Вивіз будсміття в Києві

Ціна та строки робіт обумовлюються до початку робіт


Вивіз мотлоху в Києві

Зручна та безпечна форма оплати – Приват24 або готівка


ВиАвтопослуги в Києві

Без передоплат. Оплата здійснюється після прийому робіт


Автопослуги в Києві

Договір укладаємо за необхідності (ПП без ПДВ) Потрібен чек - випишемо


Питання та відповіді

Вартість демонтажу у квартирі

Остаточна ціна демонтажу складається з безлічі факторів, до яких відносяться як конструктивні особливості будівлі, особливості та планування вашої квартири, методи та технології демонтажу, так і завдання, які ви ставите перед нашою командою, обсяги робіт, а також багато іншого.

Якщо говорити про вартість проведення демонтажних робіт, то, наприклад, ціна на демонтаж бетонної стяжки, яка часто застосовується при локальному демонтажі, починається від 250 грн. за 1 квадратний метр. А зняття шпалер або демонтаж покриття для підлоги – від 70 грн./м2.

Одним з ключових параметрів, що впливають на вартість, є площа матеріалів, що демонтуються, або поверхонь. Чим більший обсяг матеріалів, що демонтуються, необхідно виконати, тим вигіднішою для вас, ставати вартість.

Важливими параметрами є товщина і тип матеріалу поверхонь, що демонтуються. Такий параметр є ключовим, наприклад, для бетонної стяжки та перегородок. Також ці параметри прямо впливають на обсяг будівельного сміття, що утворилося після демонтажу, і відповідно на вартість вивезення сміття.

Термін проведення демонтажу

Однозначно відповісти питанням практично неможливо, т.к. у кожного клієнта свої потреби та завдання. Наприклад, зняття шпалер, можливо виконати за один робочий день, а на демонтаж 80-ти квадратних метрів бетонної стяжки потрібно від 2-х до 4-х днів.

Щодо комплексних робіт, які зазначені вище, то тимчасові проміжки виконання демонтажних робіт з вивезенням сміття приблизно такі: косметичний демонтаж – 1-2 дні, капітальний демонтаж – 3-5 днів, демонтаж під ключ – 7-9 днів.

Що входить у ці види комплексних робіт і який термін для вашого конкретного випадку, ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за номером телефону: 050 019 8783; 093 184 4463 або залишивши заявку у формі нижче.

Чим відрізняється демонтаж квартир?

Насамперед, це виконання шумних робіт, згідно із законом про тишу, дотримуючись перерв та обмежень у часі. На сьогоднішній день у Києві дозволено проводити гучні роботи з 9:00 до 19:00 з перервою з 13:00 до 15:00 у дні з понеділка до суботи включно. У неділю та святкові дні робити шумні роботи заборонено.

Одним із дуже важливих моментів є акуратність робіт при демонтажі у зонах підвищеної небезпеки. Такими зонами, наприклад, є інженерні комунікації, такі як труби та радіатори опалення, холодне та гаряче водопостачання, каналізація, електричне проведення, пошкодження яких може принести чимало проблем та фінансових втрат. Тому ми не рекомендуємо звертатися до дешевої робочої сили, а підійти до цього питання серйозно та звернутися до фахівців.

Ще одним важливим моментом є компетентність фахівців, які працюють у вас. Адже дотримання технічних правил демонтажу та техніки безпеки ніхто не скасовував. Погодьтеся, що, наприклад, завалена повністю бетонна перегородка може зробити сильну ударну потужність, завдяки якій можна потрапити на ремонт у сусідів знизу. Бережіть свої нерви та гроші та звертайтеся до фахівців.

Яким інструментом здійснюється демонтаж?

Обладнання завжди підбирається виходячи із завдання. При косметичному демонтажі фахівці обходяться ручними спеціалізованими інструментами і роблять демонтаж досить тихо і оперативно.

При більш серйозному завданні, коли необхідно виконати, наприклад, демонтаж легких бетонних перегородок або цегляних стін, використовуються спеціальні відбійні молотки середньої потужності.

При необхідності виконати демонтаж стяжки або товстих залізобетонних перегородок, ми використовуємо відбійні молотки підвищеної потужності та працездатності.

Вивіз будівельного сміття

Грамотний підхід до вивезення сміття можна забезпечити лише злагодженою роботою дослідної бригади. Нікому не хотілося б потрапити у ситуацію, коли контейнер для будівельного сміття перегородив вам в'їзд чи виїзд із власного двору.

Такі складнощі виключені з нашої роботи, тому що винесення сміття на вулицю проводиться завчасно, і сміття складується в зручне місце, яке не заважає вашим сусідам. Далі проводиться оперативне завантаження сміття всіма працівниками на вашому об'єкті, таким чином скорочуючи час завантаження до 20-ти хвилин.

Чистота під'їзду та ліфта, мабуть, найважливіше питання при винесенні сміття після демонтажних робіт. Ми завжди дбайливо ставимося до громадського майна та вживаємо заходів для збереження в цілісності ремонту під'їзду та збереження ліфта.

Після закінчення демонтажних робіт та вивезення сміття, завжди проводиться прибирання як квартири, так і під'їзду з ліфтом. При необхідності ви можете замовити у нас окремі послуги з вологого прибирання після демонтажу, а також додатковий захист важливих елементів квартири, під'їзду та ліфта.

Що таке підготовка квартири до ремонту?

Практично будь-який ремонт у вторинному ринку починається з видалення всіх старих оздоблювальних покриттів, неякісних підлог, підлогових покриттів, перегородок, сантехкабін та інших демонтажних робіт. Всі ці заходи вимагають великого досвіду, професійного обладнання, багато часу та величезної кількості фізичної праці. Поодинці виконати такі роботи практично неможливо. Та й навіщо? Коли є фахівці, які готові взяти на себе цю справді складну та брудну роботу.

Підготовка квартири до ремонту - це комплекс демонтажних робіт та вивезення сміття, після якого ви сміливо можете приступати до оздоблювально-ремонтних робіт у вашій квартирі та втілювати всі ваші ідеї та плани.

Демонтажні роботи – перші у списку всіх основних завдань перед початком ремонту!

Якщо необхідно, наші фахівці можуть щодня надсилати клієнту фотозвіт про хід демонтажу. За день до закінчення робіт із замовником зв'язується бригадир, щоб узгодити час здачі-приймання об'єкта.
Заключний етап – зустріч на об'єкті для приймання підготовленої до ремонту квартири, де відбувається підписання акта здачі-приймання та оплата робіт.
Важливо якісно та безпечно демонтувати необхідну ділянку. Звісно, завжди хочеться максимально зберегти фінанси. Але економія в цьому питанні може призвести до небажаних та необоротних наслідків.
Адже витрати на усунення цих наслідків (тріщини, пошкодження конструкцій або проводки) при неякісній роботі можуть бути масштабнішими, ніж ціна демонтажу квартири, виконаного професіоналами. Тому Вам варто зробити вибір: «Зробити самому чи довіритися тим людям, які знають та вміють усе у демонтажі?»
Наша команда майстрів - це професіонали, яким довіряють вже багато років. Ті хлопці, які безпечно та якісно зроблять демонтажні роботи в квартирі та залишать після себе "чисте поле" для втілення всіх Ваших найкрутіших і сміливіших дизайнерських рішень.
Відповім на ваші питання
Онлайн консультант
Доброго дня
Як Вам зручно зі мною зв'язатися?
Зателефонувати
через Viber
Онлайн консультант
Відповім на ваші питання