Що робити з будівельним сміттям

Що робити з будівельним сміттям після зведення нової будівлі чи її ремонту?

Побудова нової будівлі та її реконструкція (особливо капітальна) — це процес, після якого залишаються тонни будівельних відходів та сміття. До них можна віднести:

 • контейнери для фарби та лаку, мішки з-під цементу, пакувальний матеріал;
 • уламки бетону, побілки, цегли, металоконструкцій;
 • брухт металу, дерева, пластику, скла, плитки, картону та інших будівельних матеріалів;
 • труби, дроти, ізоляційні матеріали;
 • асфальтове сміття;
 • залишки від внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт та інше.

Весь цей мотлох, згідно з діючими нормами, повинен бути прибраний забудовником або власником. Для цього залучаються відповідні підрядні організації, такі як наша, щоб ефективно та швидко вивезти все сміття на полігони, де воно буде утилізовано згідно з класом небезпеки відходів.

Вивіз будівельного сміття з будмайданчиків

Якщо у забудовника/власника будинку немає власних потужностей для утилізації сміття з будмайданчика, найрозумнішим рішенням буде найняти компанію з відповідною кваліфікацією. Наша компанія працює на ринку вивезення будівельного сміття Києва та України вже понад 20 років. Ми гарантуємо:

 • справедливу оцінку обсягу робіт та вартості вивезення;
 • формування кошторису, підписання договору, надання документів, що закривають, для бухгалтерії після завершення робіт;
 • наявність необхідного транспорту та кваліфікованого персоналу, який знає, як правильно поводитися з кожним різновидом будівельного сміття;
 • можливість збору та пакування сміття у відповідне пакування (мішки, коробки тощо);
 • організацію робіт на місці будівництва або ремонту будівлі відповідно до робочих процесів замовника та дотримання системи пропусків і допусків;
 • можливість участі у тендерних процедурах при виборі організації на вивіз сміття згідно з правилами забудовника — ми вже неодноразово перемагали у конкурсах на вибір завдяки своїй репутації, якості робіт та оптимальним цінам.

Коли ви хочете швидко та якісно вирішити питання з вивезенням будь-яких обсягів будівельного сміття різних видів, звертайтесь до нашої компанії. Ми співпрацюємо зі сміттєвими полігонами, і знаємо найкращі шляхи логістики, щоб здешевити виконання вашого замовлення.

Крім того, ми організовуємо та контролюємо процес вивезення сміття від і до, повністю покриваючи нашою відповідальністю цю ділянку робіт за рахунок своїх співробітників та свого транспорту. Після нас сміття не тільки прибране, а й територія, на якій він був звалений, залишається чистою (ми підмітаємо і наводимо порядок). При необхідності, ми можемо організувати професійний клінінг, за бажанням клієнта, за допомогою компаній, з якими ми співпрацюємо, щоб вивіз сміття з будівництва був поєднаний з приведенням приміщень та простору в повний порядок, придатний для подальшої експлуатації та роботи.

Тому, щоб не гаяти часу на пошук надійного підрядника з вивезення будівельного сміття, зв’яжіться з нами прямо зараз, і ми вирішимо це питання!