Онлайн консультант
Відповім на ваші питання
Вивозимо будівельне сміття

Вивозимо будівельне сміття: швидко, якісно, професійно

Після будівництва нової будівлі, ремонту існуючої, перепланування, оздоблювальних робіт та ін. завжди залишається те, що дає найменше бажання ним займатися: будівельне сміття.

Наша компанія займається вивезенням будсміття протягом уже понад 20 років. Тому ми пропонуємо вам витратити свій час з більшою ефективністю, займаючись тим, що вам подобається і приносить користь. А ми тим часом подбаємо про вивезення сміття з будівельних майданчиків, хоч би якими вони були: приватні будинки, квартири, підприємства, торгові центри чи офіси.

Види будівельного сміття та їх небезпека

Залежно від виду будівельно-оздоблювальних робіт, кількість сміття може бути різною, фактично, від кількох грамів до десятків тонн. І якщо малу кількість ще можна утилізувати самотужки, то великі обсяги — це стомлююче та довге завдання.

Крім того, сучасні правила утилізації сміття не дозволяють будівельне сміття викидати у звичайні контейнери, що стоять у дворах, оскільки вони призначаються виключно для побутового сміття, до якого будівельне не відноситься. Відповідно до санітарних правил, сміття поділяють на 5 категорій, і будівельний відноситься до категорій 4 і 5 — найбільш небезпечним, оскільки може містити клеючі та токсичні речовини, а також такі, що ушкоджують баки сміттєзбиральних машин (до останніх відносять, наприклад, цеглу та уламки бетону).

Ось список деяких видів будівельного сміття, яке не можна викидати у звичайні баки: бетон, цегла, металевий брухт, кам’яна кладка, великі шматки гіпсокартону та штукатурки, покрівельні матеріали, скляні конструкції (у тому числі вікна та двері в рамах), контейнери для хімікатів та фарби, труби та велика сантехніка, керамічна плитка, відходи ландшафтного дизайну та земля, шматки асфальту, небезпечні відходи, арматура та стара великогабаритна домашня техніка. Виняток становлять звичайні пластикові відходи, картон та дерев’яні відходи, якщо вони не великогабаритні.

Вивіз будсміття: зручно, швидко, легко для вас

Щоб не ламати собі голову щодо того, як вивезти все це сміття, зверніться до нашої компанії. Ми професіонали у своїй справі! Наші фахівці виконають усю брудну та нудну роботу за вас:

  • у призначений, зручний для вас час приїдуть за вказаною адресою;
  • зберуть сміття в міцні мішки, в яких треба виконувати утилізацію (мішки вони можуть привезти з собою, через брак їх у вас);
  • підметуть на вулиці або в приміщенні, з якого вивозиться сміття;
  • завантажать сміття у спеціальний транспорт;
  • вивезуть його на полігон для утилізації згідно з усіма чинними правилами.

У нашій компанії діє зручна система оплати, де ви можете вибрати метод оплати, який найкраще підходить вам. Ми також робимо попередню калькуляцію вартості для вашої зручності, при замовленні у нас послуги. За професійним вивезенням сміття звертайтесь до нас!