Вывоз габаритного мусора киев

Вивіз габаритного сміття

Під час проведення різноманітних ремонтних, будівельних та інших робіт утворюється чимала кількість великогабаритних відходів. Таке сміття займає чималий простір, а в деяких випадках навіть становить загрозу для людини. Саме тому габаритні відходи важливо своєчасно вивозити та утилізувати. Великогабаритні відходи (КГО) продукуються як звичайними громадянами, так і численними фабриками, заводами та іншими підприємствами.

Що таке габаритне сміття?

КГО є різноманітними непотрібними предметами, які у зв’язку зі своїми розмірами не вміщаються у звичайні контейнери. Найчастіше до такого сміття відносять:

 • старі меблі;
 • побутова техніка, яка виробила свій ресурс;
 • відходи від поточного ремонту (віконні рами, двері, шматки стін);
 • предмети, що втратили для людини свою цінність;
 • сантехніку тощо.

Вивіз та утилізація великогабаритного сміття вимагає дотримання певного регламенту. Викидати такі відходи до звичайних контейнерів не вийде, принаймні у зв’язку з розмірами КГО.

Головна особливість габаритного сміття — його велика маса. Часто таке сміття має й чималу вагу. Значне накопичення подібних відходів може створити екологічні та логістичні проблеми.

Особливості вивезення великогабаритного сміття

Головним критерієм при вивезенні габаритних відходів є правильно підібрані машини. Для КДО використовують велику техніку, здатну вмістити відходи великих розмірів з урахуванням їхньої можливої великої ваги.

Важливо розуміти, що спалювати габаритне сміття або звозити його на незаконні звалища заборонено, оскільки це може завдати значної шкоди навколишньому середовищу. Існують спеціальні звалища, куди відвозять великогабаритне сміття для подальшої обробки чи переробки. Багато видів габаритного сміття можна переробити і використовувати як вторинну сировину. У зв’язку з цим важливо також подбати про правильне сортування у процесі вивезення та подальшої утилізації.

Переваги професійного вивезення габаритного сміття

Самостійно впоратися з вивезенням великогабаритних відходів нелегко. Важливо грамотно організувати процес відповідно до існуючих норм. Для цього знадобиться не лише час і сили, а й наявність спеціалізованої техніки та знання місць, куди легально можна відвозити такі відходи.

Співпраця з професійною фірмою дозволить легко впоратися з вивезенням габаритного сміття. Надійна компанія забезпечить низку важливих переваг, серед яких:

 • досвідчений та кваліфікований персонал (вантажники, водії);
 • знання процедури вивезення та утилізації різного виду КДО;
 • наявність автопарку спеціалізованих машин;
 • оперативність виконання завдань;
 • індивідуальний підхід до кожної конкретної ситуації;
 • можливість погодження зручного часу.

Професіонали забезпечать швидке та якісне виконання завдань із вивезення будь-яких великогабаритних відходів.