Вывоз старой мебели киев

Вивіз старих меблів

Меблі використовуються всюди — в офісах, житлових будинках, освітніх установах та багатьох інших місцях. Періодично старі меблі підлягають заміні у зв’язку з поломками, старінням, втратою презентабельного зовнішнього вигляду та іншими причинами. Залишається лише питання: як же вчинити зі старою? Своєчасне вивезення і правильна утилізація у разі суворо необхідні. А впоратися з таким завданням допоможе допомога професіоналів.

Особливості вивезення старих меблів

Сучасні меблі поділяються на кілька основних категорій, серед яких кухонні (шафи, гарнітури та інші предмети), торгові (стелажі, вітрини та інші меблі), побутові (дивани, ліжка, шафи тощо), офісні (стільці) , стійки і т.д.) та медична (кушетки, масажні столи, ортопедичні стільці). Будь-які меблі є габаритним і досить важким вантажем, у зв’язку з чим як винос, так і вивіз такого сміття вимагає використання спеціалізованої техніки.

У зв’язку з особливостями структури різних меблів така категорія сміття часто підлягає утилізації. На меблевих виробництвах використовують деревину та деревостружкову плиту. Для фурнітури беруть металеві та пластикові елементи, які не розкладаються природним шляхом. Крім того, при виробництві меблів застосовуються різні клейові суміші, які можуть бути токсичні та завдати шкоди людині та навколишньому середовищу.

Важливо розуміти, що меблі не можна віднести до побутових відходів. Вивезення такого сміття на громадські звалища вважається порушенням і тягне за собою накладення адміністративного штрафу.

Процедура вивезення старих меблів

У зв’язку з особливостями матеріалів, що використовуються при виробництві меблів, процес вивезення передбачає кілька етапів:

  1. Вивіз та навантаження.
  2. Вивіз на утилізацію.
  3. Сортування пластику, металу та інших матеріалів.
  4. Вторинна переробка матеріалів, що підлягають цьому процесу.
  5. Поховання або спалювання сміття, яке не підлягає переробці, у спеціально відведених місцях.

Виконати таку роботу самостійно буде важко. Однак за допомогою професійних компаній ви легко впораєтеся з цим завданням у найкоротші терміни, забезпечивши своєчасну та грамотну організацію вивезення та переробки старих меблів.

Чому варто звернутися за допомогою до фахівців?

Професійні фірми з вивезення сміття спеціалізуються в даній сфері та здатні впоратися з поставленим завданням. Досвідчені експерти з необхідними навичками та знаннями забезпечать такі переваги:

  • правильно та грамотно організовану процедуру вивезення;
  • підбір оптимального типу спеціалізованої техніки для будь-якого виду старих меблів;
  • оперативне вивезення сміття для переробки або утилізації у зручний для вас час;
  • індивідуальний підхід та пошук оптимального рішення в кожній конкретній ситуації.

Професійне вивезення сміття дозволить швидко звільнити ваш простір і позбутися старих меблів відповідно до чинного законодавства.