676964459_viviz-budivelnogo-smittya

Як правильно вивозити будівельне сміття з квартири чи будинку?

Ви закінчуєте ремонт у своєму будинку чи квартирі? Вітаємо! Тепер починається останній етап наведення порядку та чистоти: вивіз будсміття з вашої житлової площі.

Очевидно, вам, як розумній людині, відомо, що не можна просто так взяти і викинути будівельне сміття в баки, що стоять під будинком. Ну, можливо, хіба що половину мішка, запакувавши в чорний поліетилен для конспірації і під покровом ночі, але не більше. Баки призначаються для збору побутових відходів загального призначення, а не будівельного, і тому за це вам може бути виписаний штраф (плюс може поламатися машина для сміття, а саме її пресуючий механізм, ремонт якого ну дуже дорога). Ну і як же вчинити з мішками зі сміттям, які скупчилися у квартирі чи на прибудинковій території? Звичайно ж, зателефонувати до спеціалізованої компанії, яка має всі складові успішного позбавлення вас від «сміттєвої проблеми»:

  • вантажники;
  • транспорт;
  • уміння поводитися з усіма видами будсміття;
  • час на оперативне виконання завдання.

Вивіз сміття: правильне рішення

Якщо у вас — десятки або під сотню мішків з будівельним сміттям, а також негабаритне сміття (у вигляді дерев’яних настилів, шматків листового металу, покрівельних елементів, довгих будівельних конструкцій тощо), то ви можете, звичайно ж, самостійно спробувати вивезти це все на сміття полігон. Але дайте відповідь на кілька запитань:

  • У вас є підходяща машина для завантаження всього цього в неї?
  • У вас є на цей час і вміння поводитися з усіма видами будівельних відходів (включаючи особливі види, такі як іржаві цвяхи, що стирчать, фарби і лаки, азбест, склобій)?
  • Ви впевнені, що окремі види сміття не прорвуть і не проріжуть тканину мішків, і в процесі транспортування їх вміст не випаде в кузов авто?
  • Ви знаєте, де у вашому місті знаходиться полігон, що приймає будсміття?

Якщо ви не відповіли ствердно на всі 4 питання, значить, вам просто не обійтися без відповідної підрядної організації, яка має досвід, знання, кваліфікацію та робочу силу, щоб впоратися із завданням «на ура».

Саме ми — ті, до того варто звернутися для того, щоб ваша квартира або будинок звільнилися від сміття, що накопичилося в процесі ремонту.

Ми можемо вивозити з вашого житла сміття як у мішках, так і негабаритне, яке в мішки не поміщається. Крім того, ми знаємо, як поводитися зі сміттям у формі рідкої чи дрібнодисперсної. Тобто, якщо на місці треба зібрати пил лопатою в окремий контейнер або правильно поводитись із залишками лакофарбових або інших рідин, — ми це вміємо.

Залежно від того, які у вас обсяги, необхідні для вивезення та правильної утилізації, ми використовуємо Газель або КамАЗ, і відповідно коригуємо кількість людей, які приїжджають на прибирання. Після завантаження сміття у вас на локації ми його відвозимо для правильної утилізації, що відповідає екологічним правилам.

Поклавшись на нас, ви довіряєтеся професіоналам, які працюють для повної задоволеності кожного замовника. Чекаємо на ваш дзвінок!