Онлайн консультант
Відповім на ваші питання
бункер для мусора

Збирання та вивезення будівельного сміття за допомогою бункера

Бункери для вивезення твердих будівельних відходів — це особливої місткості металеві зовнішні контейнери. Вони бувають об’ємами від 2 до 27 кубічних метрів (найчастіше 8), які розміщуються на будівельних майданчиках або у внутрішніх дворах будинків. Вони спроектовані таким чином, щоб люди могли легко викидати у них будівельні відходи. Вони є достатньо міцними, щоб не розвалитися під тиском ваги відходів.

Коли бункер заповнюється (або заздалегідь визначені проміжки часу), вантажівка-контейнер для сміття може забрати такий бункер за допомогою підйомного обладнання (бункер причіпляється до машини, на якийсь час стає її кузовом). Потім сміття транспортується на полігон, де збирають тверді будівельні відходи, або підприємство з переробки. Після випорожнення бункер повертають на місце для подальшого використання.

Такі бункери є знімними контейнерами, які можна встановлювати по місту в зручних місцях на час ремонту або будівництва, що оптимізує збір будівельного сміття. А отже, кожній людині, яка виконує ремонт своєї квартири чи будинку, не треба замовляти окремий транспорт для вивезення своїх будівельних відходів, якщо є можливість викинути сміття у подібний загальний бункер.

Бункери зручно транспортувати сміттєвозами або іншим спеціальним транспортом.

Іншими перевагами бункера для будівельного сміття є:

  • можливість встановлення окремих бункерів для збору різного характеру будівельного сміття (наприклад, окремо бетон/плитка/цегла, окремо скло, окремо пластик);
  • зручність для керуючої організації/ЖЕК району та для людей, які виконують ремонт у своєму житлі;
  • можливість побудови зручного графіка спорожнення таких контейнерів, залежно від їх заповнюваності за конкретною адресою;
  • захист навколишнього середовища та відділення будівельного сміття від побутового. В результаті звичайні машини для сміття не псуються від будівельного сміття, а бункери можуть вивозитися відразу на спеціалізований полігон без необхідності попереднього сортування вмісту;
  • економічно ефективно містити бункер окремо для збору будівельного сміття з точки зору загального процесу управління вивозом сміття для керуючої організації.

Наша компанія готова забезпечити договірне розміщення та періодичне випорожнення бункерів для будматеріалів на території вашого підприємства або житлового масиву. Укладаючи з нами договір на встановлення та обслуговування, ви отримуєте:

  • бункер необхідної вам місткості;
  • точний розрахунок вартості одного вивезення;
  • економію на ціні контракту порівняно з іншими підрядними організаціями, оскільки ми пропонуємо дійсно адекватні ціни;
  • зручні умови розрахунку.

Дзвоніть нам, і ми домовимося з вами щодо вивезення будівельного сміття бункерами!